Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/zubni_implantatycom/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs3/zubni_implantatycom/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
MUDr. Václav Kopecký – vedoucí lékař kliniky EsthetX

Zavolejte nám: +420 602 360 313

MUDr. Václav Kopecký

vedoucí lékař kliniky EsthetX

MUDr. Václav Kopecký

Než vám začnu vysvětlovat, jak u zubů funguje to či ono, sluší se
nejprve se představit - tak se o to pokusím.


Jmenuji se Václav Kopecký, a jsem vedoucím lékařem kliniky estetické stomatologie EsthetX v Praze. Stomatologií se zabývám přibližně od druhé poloviny minulého století. A protože takhle to zní fakt hrozně, přesnějším údajem je rok 1988, kdy jsem promoval na Stomatologické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci (ano, pocházím z Moravy, ale připadá mi, že to pochází polovina Pražáků).

První místo jsem dostal ještě na umístěnku na Slovensku, a po absolvování vojenské služby jsem dorazil do Prahy na den přesně 17. listopadu 1989 v odpoledních hodinách. Po měsíci demonstrování jsem pak na začátku roku 1990 nastoupil na místo obvodního lékaře v Praze 7. O rok později jsem atestoval v oboru Stomatologie, a hned jak to bylo možné, založil jsem jednu z prvních soukromých praxí v Praze.

No a od té doby stále jen pracuji a stále se učím. Svou praxi jsem postupně rozšiřoval, a když už jsme se na původní pracoviště v Praze 7 nevešli, vybudoval jsem „na zelené louce“ novou moderní kliniku EsthetX v centru Prahy na Václavském náměstí.

Každý rok absolvuji řadu školení, stáží a přednášek v rámci své specializace (stomatologická protetika a implantologie), a to dnes již takřka výlučně v zahraničí (nejdelší bylo dvouleté distanční studium na Sheffield Hallam University v Anglii, nebo rovněž dvouleté implantologické curriculum pod záštitou Německé implantologické společnosti).V žádném případě to ale neznamená, že už umím a znám všechno – to ani není možné (a pokud na někoho takového narazíte, měli byste být a priori obezřetní).

Stomatologie je moderní technický obor, který se rozvíjí doslova raketovým tempem, a to co platilo ještě před pár lety už dnes dávno nemusí být pravda. Také proto jsou všechny prezentované informace a názory výhradně mými informacemi, které publikuji především pro okruh klientů naší kliniky.

MUDr. Václav Kopecký při práci

MUDr. Václav Kopecký při práci

V současné době vedu tým lékařů, ve kterém se každý snažíme specializovat na tu „svou“ část stomatologie, protože nikdo nemůže umět všechno (určitě ne dokonale), a když dva dělají totéž, nemusí to být vždycky totéž. V naší práci se snažíme sledovat a uplatňovat nejmodernější trendy ve vývoji stomatologie, a přinášet je našim zákazníkům za cenově dostupných podmínek.

Pokud se chcete dovědět více o klinice EsthetX a o službách, které nabízí, podívejte se ZDE

.

O čem píši

Praktická lekce z marketingu: Tak hned na začátek, abych někoho nezmátl. Nic takového jako zubní bruska neexistuje…
Celý článek
30 tisíc za jeden zub? To si děláte srandu?  Myslíte si, že jsem Babiš? Upřímně – stejná…
Celý článek
zubní implantáty blog
Tak už se to stalo! Přišli jste o zub, nebo ho třeba ještě máte, ale podle vašeho…
Celý článek