Zavolejte nám: +420 776 772 244

MUDr. Václav Kopecký

vedoucí lékař kliniky EsthetX

MUDr. Václav Kopecký

Než vám začnu vysvětlovat, jak u zubů funguje to či ono, sluší se
nejprve se představit - tak se o to pokusím.


Jmenuji se Václav Kopecký, a jsem vedoucím lékařem kliniky estetické stomatologie EsthetX v Praze. Stomatologií se zabývám přibližně od druhé poloviny minulého století. A protože takhle to zní fakt hrozně, přesnějším údajem je rok 1988, kdy jsem promoval na Stomatologické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci (ano, pocházím z Moravy, ale připadá mi, že to pochází polovina Pražáků).

První místo jsem dostal ještě na umístěnku na Slovensku, a po absolvování vojenské služby jsem dorazil do Prahy na den přesně 17. listopadu 1989 v odpoledních hodinách. Po měsíci demonstrování jsem pak na začátku roku 1990 nastoupil na místo obvodního lékaře v Praze 7. O rok později jsem atestoval v oboru Stomatologie, a hned jak to bylo možné, založil jsem jednu z prvních soukromých praxí v Praze.

No a od té doby stále jen pracuji a stále se učím. Svou praxi jsem postupně rozšiřoval, a když už jsme se na původní pracoviště v Praze 7 nevešli, vybudoval jsem „na zelené louce“ novou moderní kliniku EsthetX v centru Prahy na Václavském náměstí.

Každý rok absolvuji řadu školení, stáží a přednášek v rámci své specializace (stomatologická protetika a implantologie), a to dnes již takřka výlučně v zahraničí (nejdelší bylo dvouleté distanční studium na Sheffield Hallam University v Anglii, nebo rovněž dvouleté implantologické curriculum pod záštitou Německé implantologické společnosti).V žádném případě to ale neznamená, že už umím a znám všechno – to ani není možné (a pokud na někoho takového narazíte, měli byste být a priori obezřetní).

Stomatologie je moderní technický obor, který se rozvíjí doslova raketovým tempem, a to co platilo ještě před pár lety už dnes dávno nemusí být pravda. Také proto jsou všechny prezentované informace a názory výhradně mými informacemi, které publikuji především pro okruh klientů naší kliniky.

MUDr. Václav Kopecký při práci

MUDr. Václav Kopecký při práci

V současné době vedu tým lékařů, ve kterém se každý snažíme specializovat na tu „svou“ část stomatologie, protože nikdo nemůže umět všechno (určitě ne dokonale), a když dva dělají totéž, nemusí to být vždycky totéž. V naší práci se snažíme sledovat a uplatňovat nejmodernější trendy ve vývoji stomatologie, a přinášet je našim zákazníkům za cenově dostupných podmínek.

Pokud se chcete dovědět více o klinice EsthetX a o službách, které nabízí, podívejte se ZDE

.

O čem píši

Zubní brusku doporučuje 8 ze 6 stomatologů!

Praktická lekce z marketingu: Tak hned na začátek, abych někoho nezmátl. Nic takového jako zubní bruska neexistuje…

Celý článek

Kolik stojí zubní implantát?

30 tisíc za jeden zub? To si děláte srandu?  Myslíte si, že jsem Babiš? Upřímně – stejná…

Celý článek
zubní implantáty blog

5 způsobů, jak zjistit, že Váš implantát není padělek

Tak už se to stalo! Přišli jste o zub, nebo ho třeba ještě máte, ale podle vašeho…

Celý článek