Zavolejte nám: +420 776 772 244

MUDr. Václav Kopecký

vedoucí lékař kliniky EsthetX

Objevte znovu pocit vlastních zubů a začněte žít!

Od 1. dubna do 30. června 2018 Vám dáme 
ke každému implantátu NEO BIOTECH v ceně 16 000 Kč 
DRUHÝ IMPLANTÁT ZDARMA.

Akce končí za:

Stáhněte si svůj poukaz na druhý implantát zdarma:

  • Naše akce je určena všem zákazníkům, kteří ztratili vlastní zub (nebo třeba všechny zuby), anebo jim zuby dosluhují a je nutné některé z nich vyměnit.
  • Pokud si nechcete nechat okolní zuby nevratně a trvale poškodit obroušením na zubní můstek, nebo se nechcete smířit s vyndavací protézou, pak je naše nabídka určena právě Vám!
  • A pokud druhý implantát nepotřebujete, můžete ho jako dárek darovat kamarádovi, partnerovi nebo třeba rodičům – darujte dárek, který Vám nikdy nezapomenou!

Pokud se rozhodnete druhý implantát darovat, uhradí obdarovaná osoba pouze vyšetření v ceně 3.600 Kč a vlastní implantát včetně zavedení už dostane od nás – tady vlastně od Vás - zcela ZDARMA!

Pošlete radost dál!

  • V období od 1. dubna do 30. června 2018 se můžete přihlásit do akce 1+1 implantát zdarma, a naše recepce Vás bude kontaktovat a pozve Vás na vstupní vyšetření. Za registraci, objednání ani implantologické vyšetření nic neplatíte, úhradu budeme požadovat teprve, až když se rozhodnete našich služeb využít. 
  • Nejprve je vždy nezbytné provést vstupní prohlídkua vyšetření Vašich čelistních kostí a posoudit Váš zdravotní stav, abychom zjistili, zda je u Vás ošetření implantátem vhodné a možné.
  • Toto vyšetření včetně zhotovení CT snímku čelistních kostí a 3D analýzy stojí na klinice EsthetX 3 600 Kč, v rámci naší akce je ale od nás dostanete v případě zakoupení prvního implantátu zcela zdarma.
  • Máte o akci zájem, ale nemáte zrovna dost peněz? Nevadí! U nás na klinice nabízíme výhodné financování. Stačí, když se při vstupní prohlídce zaregistrujete do našeho systému a my Vám poskytneme další informace.
  • Po absolvování vyšetření Vám rovněž bezplatně vypracujeme léčebný a cenový plán, kde najdete podrobný plán Vaší léčby, a také přehled plánovaných výkonů včetně detailního cenového plánu.
  • Samotným zavedením implantátu do čelistní kosti Vaše ošetření nekončí. Implantát pouze nahrazuje ztracený zubní kořen, ale abychom vytvořili plnohodnotný zub, je potřeba jej ještě doplnit vnitřním pilířem a korunkou, nebo jiným typem protetického ošetření.
  • Ceny všech těchto ošetření se u nás vždy dozvíte předem, byste měli plán svého ošetření plně pod kontrolou. Jakmile projdete vstupním vyšetřením a budeme znát stav Vašich zubů a čelistních kostí, spočítáme Vám kompletní cenu Vašeho ošetření – takže žádné nečekané dodatečné platby Vám u nás nehrozí.
garance kvality zubniho implantatu

V rámci naší akce nic neriskujete!

Poskytujeme Vám stoprocentní garanci vrácení peněz. V případě, že u Vás implantace nebude z jakýchkoliv důvodů možná (ať již zdravotních nebo osobních) nebo si ošetření rozmyslíte, platbu Vám v plné výši vrátíme.

Garance na vhojení implantátu se řídí plavidly platnými u výrobce implantátů, a garančními podmínkami kliniky EsthetX. Obecně ale platí, že na vhojení implantátů poskytujeme garanci v trvání 10 let. U těchto garancí mohou platit určitá omezení (nedodržování plánu hygienická péče, nedodržení preventivních prohlídek, kouření a podobně), která mohou vést k omezení garančních podmínek poskytovaných výrobcem implantátů. Více o poskytovaných garancích se dozvíte v sekci Vše o implantátech.

Úspěšnost implantací na klinice EsthetX je ale vyšší než 99 %, a proto k takovým situacím reálně prakticky nedochází.