Zavolejte nám: +420 776 772 244

MUDr. Václav Kopecký

vedoucí lékař kliniky EsthetX

Přišli jste si pro druhý implantát zdarma?

Bohužel, akce našeho dodavatele na druhý implantát zdarma skončila o půlnoci dne 31. srpna 2018. Nárok na implantát (nebo implantáty) zdarma tak mají jenom ti, kteří si stačili stáhnout svůj poukaz v tomto termínu.
 
Pro naše zákazníky jsme nakoupili ještě 100 dalších implantátů, ke kterým jsme obdrželi 100 druhých implantátů zdarma. Také všechny tyto implantáty už jsou ale rozebrány nebo rezervovány.

Šance na získání implantátu zdarma v naší akci je tak definitivně pryč.

Zbývají nám už jen rezervované implantáty zákazníků, kteří si je objednali před Vámi.

Občas se ale stane, že si někdo implantaci rozmyslí, nebo není zavedení implantátů možné ze zdravotních důvodů. Proto určitá šance na získání implantátu zdarma stále existuje.

V případě, že byste o implantát zdarma měli zájem i po skončení naší akce, kontaktujte prosím asistentku vedoucího lékaře Mgr. Zuzanu Kolínovou emailem na adrese zuzana.kolinova@esthetx.cz

 

A jak to celé probíhá?

  • Nejprve je vždy nezbytné provést vstupní prohlídku a vyšetření Vašich čelistních kostí a posoudit Váš zdravotní stav, abychom zjistili, zda je u Vás ošetření implantátem vhodné a možné.
  • Toto vyšetření včetně zhotovení CT snímku čelistních kostí a 3D analýzy na klinice EsthetX stojí 3 600 Kč. Pokud se však pro ošetření u nás rozhodnete, bude Vám jeho cena odečtena z ceny ošetření v plné výši a Vy ho tak od nás dostanete zcela zdarma.
  • Máte o akci zájem, ale nemáte zrovna dost peněz? Nevadí! U nás na klinice nabízíme výhodné financování. Stačí, když se při vstupní prohlídce zaregistrujete do našeho systému a my Vám poskytneme další informace.
  • Po absolvování vyšetření Vám rovněž zdarma vypracujeme léčebný a cenový plán, kde najdete podrobný přehled plánovaných výkonů včetně detailního cenového plánu.
  • Naše ceny jsou vždy férové– na čem se domluvíme, to platí. Žádné dodatečné platby, žádná nepříjemná překvapení. 
  • Fér je rovněž říci, že ošetření nekončí zavedením zubního implantátu, k němu budete potřebovat ještě vnitřní pilíř a zubní korunku. Ty se samozřejmě hradí zvlášť, což se zákazníci někdy dozví, až když mají zaveden implantát. Celková cena za jeden zubní implantát včetně pilíře a zubní korunky se v různých zařízeních obvykle pohybuje v rozmezí od 35 do 50 tisíc Kč, pokud ale v naší akci získáte implantát zdarma, vše pořídíte již za méně než 25 tisíc Kč. A to se vyplatí!
  • Pokud si nechcete nechat okolní zuby nevratně a trvale poškodit broušením na zubní můstek, nebo se nechcete smířit s vyndávací protézou, pak je naše nabídka určena právě Vám!

Poskytované garance:

  • Poskytujeme Vám stoprocentní garanci vrácení peněz. V případě, že u Vás implantace nebude z jakýchkoliv důvodů možná (ať již zdravotních nebo osobních) nebo si ošetření rozmyslíte, platbu Vám v plné výši vrátíme.

  • Výrobce implantátů, společnost NEO BIOTECH, poskytuje doživotní garanci na vhojení implantátu, proto se opravdu nemáte čeho bát. Ostatní pravidla se řídí garančními podmínkami kliniky EsthetX. U těchto garancí mohou platit určitá omezení (nedodržování plánu hygienická péče, nedodržení preventivních prohlídek, kouření a podobně). Více o poskytovaných garancích se dozvíte v sekci Vše o implantátech.

  • Úspěšnost implantací na klinice EsthetX je ale vyšší než 99 %, a proto k takovým situacím reálně prakticky nedochází.