Zavolejte nám: +420 776 772 244

MUDr. Václav Kopecký

vedoucí lékař kliniky EsthetX

Přišli jste si pro druhý implantát zdarma?

Bohužel, akce našeho dodavatele na druhý implantát zdarma skončila o půlnoci dne 31. srpna 2018. Nárok na implantát (nebo implantáty) zdarma tak mají jenom ti, kteří si stačili stáhnout svůj poukaz v tomto termínu.
 
Náš dodavatel už svou akci ukončil - ale nezoufejte!

V NAŠEM SKLADU JEŠTĚ ZBÝVÁ 0 IMPLANTÁTŮ ZDARMA !

MÁME PRO VÁS DOBROU ZPRÁVU! 

Pro sto z Vás jsme v rámci akce 1 + 1 implantát zdarma nakoupili ještě 100 ks implantátů z vlastních zdrojů, a k nim jsme dostali druhých 100 implantátů zdarma. 

Tyto implantáty samozřejmě můžeme prodávat za plnou cenu, ale to by nebylo úplně fér. 

Sto z Vás si tak ještě může stáhnout svůj poukaz na druhý implantát zdarma, a využít tak zvýhodněných podmínek i po oficiálním termínu. Jakmile bude implantát uhrazen, odečteme jej z celkového počtu - takže - pokud na počítadle ještě nesvítí nula, stále máte šanci!

 

V NAŠEM SKLADU JEŠTĚ ZBÝVÁ 0 IMPLANTÁTŮ ZDARMA !

 Jakmile rozdáme i poslední implantát, naše akce skončí už definitivně a šance na získání druhého implantátu zdarma bude pryč. 
 
Pokud i Vy chcete druhý implantát zdarma, neváhejte. Podobně výhodná šance se už nemusí opakovat.

 

 • Ještě stále se můžete přihlásit do akce 1+1 implantát zdarma a naše recepce Vás bude kontaktovat a pozve Vás na vstupní vyšetření. Za registraci, objednání ani implantologické vyšetření nic neplatíte, úhradu budeme požadovat teprve, až když se rozhodnete našich služeb využít. 
 • Nejprve je vždy nezbytné provést vstupní prohlídku a vyšetření Vašich čelistních kostí a posoudit Váš zdravotní stav, abychom zjistili, zda je u Vás ošetření implantátem vhodné a možné.
 • Toto vyšetření včetně zhotovení CT snímku čelistních kostí a 3D analýzy standardně na klinice EsthetX stojí 3 600 Kč, v rámci naší akce je ale od nás dostanete zcela zdarma.
 • Máte o akci zájem, ale nemáte zrovna dost peněz? Nevadí! U nás na klinice nabízíme výhodné financování. Stačí, když se při vstupní prohlídce zaregistrujete do našeho systému a my Vám poskytneme další informace.
 • Po absolvování vyšetření Vám rovněž zdarma vypracujeme léčebný a cenový plán, kde najdete podrobný přehled plánovaných výkonů včetně detailního cenového plánu.
 • Naše ceny jsou vždy férové– na čem se domluvíme, to platí. Žádné dodatečné platby, žádná nepříjemná překvapení. A podmínky jsou jasné– jeden implantát zaplatíte, druhý dostanete zdarma. To platí.
 • Fér je rovněž říci, že ošetření nekončí zavedením zubního implantátu, k němu budete potřebovat ještě vnitřní pilíř a zubní korunku. Ty se samozřejmě hradí zvlášť, což se zákazníci někdy dozví, až když mají zaveden implantát. Celková cena za jeden zubní implantát včetně pilíře a zubní korunky se v různých zařízeních obvykle pohybuje v rozmezí od 35 do 50 tisíc Kč, v naší akci to vše ale získáte za méně než 25 tisíc Kč. A to se vyplatí!
 • Pokud si nechcete nechat okolní zuby nevratně a trvale poškodit broušením na zubní můstek, nebo se nechcete smířit s vyndávací protézou, pak je naše nabídka určena právě Vám!
 • A pokud druhý implantát právě teď nepotřebujete, můžete ho darovat kamarádovi, partnerovi nebo třeba rodičům – darujte jim dárek, který Vám nikdy nezapomenou!
V NAŠEM SKLADU JEŠTĚ ZBÝVÁ 0 IMPLANTÁTŮ ZDARMA !

Stáhněte si svůj poukaz na druhý implantát zdarma:

Pošlete radost dál!

Pokud se rozhodnete druhý implantát darovat, uhradí obdarovaná osoba pouze vyšetření v ceně 3.600 Kč a vlastní implantát včetně zavedení už dostane od nás – tedy vlastně od Vás - zcela ZDARMA! 

A pokud jste právě Vy poukaz na implantát zdarma obdrželi, jeho platnost ověříte ZDE.

V rámci naší akce nic neriskujete!

garance kvality zubniho implantatu
 • Poskytujeme Vám stoprocentní garanci vrácení peněz. V případě, že u Vás implantace nebude z jakýchkoliv důvodů možná (ať již zdravotních nebo osobních) nebo si ošetření rozmyslíte, platbu Vám v plné výši vrátíme.

 • Výrobce implantátů, společnost NEO BIOTECH, poskytuje doživotní garanci na vhojení implantátu, proto se opravdu nemáte čeho bát. Ostatní pravidla se řídí garančními podmínkami kliniky EsthetX. U těchto garancí mohou platit určitá omezení (nedodržování plánu hygienická péče, nedodržení preventivních prohlídek, kouření a podobně). Více o poskytovaných garancích se dozvíte v sekci Vše o implantátech.

 • Úspěšnost implantací na klinice EsthetX je ale vyšší než 99 %, a proto k takovým situacím reálně prakticky nedochází.