ZUBNÍ-IMPLANTÁTY.COM

NEKOREKTNÍ PRŮVODCE VÝBĚREM IMPLANTÁTŮ

MUDr. Václav Kopecký

vedoucí lékař kliniky EsthetX

Přišli jste si pro implantát zdarma?

Náš dodavatel už svou akci ukončil - ale nezoufejte!

JEŠTĚ ZBÝVÁ 0 IMPLANTÁTŮ

MÁME PRO VÁS DOBROU ZPRÁVU!

Pro 100 z Vás jsme v rámci akce 1 + 1 implantát zdarma nakoupili ještě 100 ks implantátů z vlastních zdrojů a k nim jsme dostali druhých 100 implantátů zdarma.
 
Tyto implantáty samozřejmě můžeme prodávat za plnou cenu, ale to by nebylo úplně fér.
 
Proto Vám je chceme nabídnout za stejných podmínek, jako jsme je získali.
 
100 z Vás si tak ještě může stáhnout svůj poukaz na druhý implantát zdarma, a využít tak zvýhodněných podmínek i po oficiálním termínu. Jakmile bude implantát uhrazen, odečteme jej z celkového počtu - takže - pokud na počítadle není ještě nula, stále máte šanci!

JEŠTĚ ZBÝVÁ 0 IMPLANTÁTŮ

Jakmile rozdáme i poslední implantát, naše akce skončí už definitivně, a šance na získání druhého implantátu zdarma bude definitivně pryč. Podobnou akci jsme měli poprvé v desetileté historii kliniky, a nevíme, zda se bude někdy opakovat.

Pokud máte o druhý implantát zdarma, neváhejte.

V NAŠEM SKLADU UŽ ZBÝVÁ JENOM POSLEDNÍCH 0 IMPLANTÁTŮ!

Naše akce je určena všem zákazníkům, kteří ztratili vlastní zub (nebo třeba všechny zuby), anebo jim zuby dosluhují a je nutné některé z nich vyměnit.

Pokud si nechcete nechat okolní zuby nevratně a trvale poškodit obroušením na zubní můstek, nebo se nechcete smířit s vyndávací protézou, pak je naše nabídka určena právě Vám!

A pokud druhý implantát nepotřebujete, můžete ho jako dárek darovat kamarádce, partnerovi nebo třeba rodičům – nechcete jim dát dárek, který Vám nikdy nezapomenou?

POŠLETE RADOST DÁL!

A JAK SE MŮŽETE AKCE ZÚČASTNIT?

  • Stáhněte si jeden ze 100 implantátů zdarma a naše recepce Vás bude kontaktovat a pozve Vás na vstupní vyšetření. Při stažení poukazu ani objednání nic neplatíte, úhradu budeme požadovat teprve, až když se rozhodnete našich služeb využít. 
  • Poukaz na Váš implantát zdarma Vám budeme rezervovat pouze 5 dní. Pokud se v této lhůtě nedohodneme na dalším postupu, poukaz se automaticky vrátí do naší nabídky a bude k dispozici dalším zákazníkům. I když to zní tvrdě, chceme, aby naše nabídka byla férová a stejně dostupná pro všechny.
  • Nejprve je vždy nezbytné provést vstupní prohlídku a vyšetření Vašich čelistních kostí a posoudit Váš zdravotní stav, abychom zjistili, zda je u Vás ošetření implantátem vhodné a možné.
  • Toto vyšetření včetně zhotovení CT snímku čelistních kostí a 3D analýzy stojí na klinice EsthetX 3.600 Kč, v rámci naší akce je ale od nás dostanete v případě zakoupení prvního implantátu zcela zdarma.

Pokud budeme druhý implantát zavádět také u Vás, není žádné další vyšetření potřeba.
Kdybyste se ale rozhodli druhý implantát darovat, obdarovaná osoba uhradí pouze toto vyšetření, a vlastní implantát včetně zavedení už dostane zcela ZDARMA!

  • Po absolvování vyšetření Vám rovněž bezplatně vypracujeme léčebný a cenový plán, kde najdete podrobný plán Vaší léčby, a také přehled plánovaných výkonů včetně detailního cenového plánu.
  • Samotným zavedením implantátu do čelistní kosti Vaše ošetření nekončí. Implantát pouze nahrazuje ztracený zubní kořen, a abychom vytvořili plnohodnotný zub, je potřeba jej ještě doplnit vnitřním pilířem a korunkou, nebo jiným typem protetického ošetření.
  • Ceny všech těchto ošetření se u nás vždy dozvíte předem, abyste měli plán svého ošetření plně pod kontrolou.
garance kvality zubniho implantatu

V rámci naší akce nic neriskujete!

Poskytujeme Vám stoprocentní garanci vrácení peněz. V případě, že u Vás implantace nebude z jakýchkoliv důvodů možná (ať již zdravotních nebo osobních), platbu Vám v plné výši vrátíme. Aby ale zůstal i nadále v platnosti poukaz na druhý implantát zdarma, je nezbytné první implantát uhradit.

Garance na vhojení implantátu se řídí plavidly platnými u výrobce implantátů, a garančními podmínkami kliniky EsthetX. Obecně ale platí, že na vhojení implantátů poskytujeme garanci v trvání 10 let. U těchto garancí mohou platit určitá omezení (nedodržování plánu hygienická péče, nedodržení preventivních prohlídek, kouření a podobně), která mohou vést k omezení garančních podmínek poskytovaných výrobcem implantátů. Více o poskytovaných garancích se dozvíte v sekci Vše o implantátech.

Úspěšnost implantací na klinice EsthetX je ale vyšší než 99 %, a proto k takovým situacím reálně prakticky nedochází.

ZBÝVÁ UŽ JEN POSLEDNÍCH 0 IMPLANTÁTŮ